Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Proszówek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, winda, 42,13 m2, sprzedam, 307549 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin(Proszówek + 19 km)

299 900 zł34,80 m² 8 617,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie Mieszkanie o pow. 34,8 m 2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Lubin(Proszówek + 19 km)

400 000 zł40,06 m² 9 985,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie w naszym biurze centrum miasta Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 mieszkania bezczynszowe zlokalizowane w samym centrum Lubina ul. Rynek. Nieruchomości usytuowane z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Buszkowice

Buszkowice(Proszówek + 19 km)

149 900 zł3 800 m² 39,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zabudowana (1 budynek mieszkalny 2 budynki gospodarcze do remontu lub rozbiórki) położona w miejscowości Buszkowice w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szklary Górne

Szklary Górne(Proszówek + 17 km)

170 000 zł1 464 m² 116,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 14,64 ar - Szklary Górne przy drodze asfaltowej i z mediami. Media: woda i kanalizacja na działce, prąd i gaz w drodze asfaltowej. Działka zlokalizowana wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zagajnikowa

Osiek(Proszówek + 23 km)

399 000 zł1 800 m² 221,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 18 arów ( z czego droga wjazdowa ok 3 ary) pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w pięknym miejscu w miejscowości - Osiek, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Głogów

Stare Miasto,Głogów(Proszówek + 15 km)

555 000 zł85,20 m² 6 514,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 85,2 m2 położony przy ulicy Długiej w Głogowie. Dodatkowe informację: - lokal usytuowany jest na parterze - Lokal dostępny od zaraz - Zarządca Eureka Opłaty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Głogów(Proszówek + 15 km)

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Oferta dostępna tylko w cuprum house! Do sprzedaży działka budowlana na Krzepowie wśród zabudowy jednorodzinnej, o nieregularnym kształcie, idealna do budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Polkowice(Proszówek + 14 km)

549 000 zł136,11 m² 4 033,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Polkowice, dom bliźniak 136,11 m2, działka 246 m2, 549 000 zł, sprzedam. Kupujący 0 % prowizji. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Polkowicach przy ul. Słonecznikowej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Proszówek

Proszówek,dolnośląskie

50 050 zł1 300 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na działce stoi budynek murowany 6m x 6m z możliwością adaptacji na budynek mieszkalny lub rozbudowę. Budynek posiada wodę z wodociągu, energię elektryczną 220/380, kanalizację. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Proszówek

Proszówek,dolnośląskie

50 000 zł36 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Budynek murowany 6mx6m wysokość 4m na działce 0,13 ha. Działka budowlana - Wszystkie miedia: -prąd 17km od Głogowa, na trasie do Lubina (przez Rudną). W miejscowości Proszówek. Cena 50 tys.zł.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij